Do góry

Tomasz Kędziora
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
Gdańsk-Południe w Gdańsku

ul. Strzelecka 7B
80-803 Gdańsk
Biuro czynne:
pn.: 10-18, wt. - pt.: 8-16.

tel.: 733 747 098
e-mail: gdansk5@komornik.pl
Zakres działań

Podstawą egzekucji jest tytuł wykonawczy, jeżeli ustawa nie stanowi inaczej (art. 776 kpc). Tytułem wykonawczym jest tytuł egzekucyjny zaopatrzony w klauzulę wykonalności.

Sąd nadaje klauzulę wykonalności w następującym brzmieniu:
"W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej, dnia ..... 20 ..... r. Sąd ..... w ..... stwierdza, że niniejszy tytuł uprawnia do egzekucji w całości/w zakresie ..... oraz poleca wszystkim organom, urzędom oraz osobom, których to może dotyczyć, aby postanowienia tytułu niniejszego wykonały, a gdy o to prawnie będą wezwane, udzieliły pomocy."

 

WŁAŚCIWOŚĆ OBSZARU SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK-POŁUDNIE W GDAŃSKU:

STOGI: Andersena, Bajki, Brzechwy, Budowniczych Portu Północnego, Charpantiera Jana, Chemików, Dickensa, Falck Polonusa, Hoża, Jastrzębia, Kaczeńce, Kormoranów, Krucza, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Kłosowa, Lenartowicza, Nad Brzegiem /nr 1A/, Niska, Nowotna, Pastoriusza, Pawia, Poinca, Pokładowa, Przetoczna, De Plelo, Rozłogi, Rybna, Sienna, Siennicka /nr ciągła od nr 9 do nr 26A/, Skiby, Sokola, Stara Twierdza, Stryjewskiego, Sucharskiego, Szpaki, Tamka, Ugory, Wosia Budzisza, Wrzosy, Wydmy, Zakole, Zalesie, Zawiślańska , Zimna.

KRAKOWIEC – GÓRKI ZACHODNIE: Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem /nr 3 /, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków /nr 1,2/.

WYSPA SOBIESZEWSKA: Akwenowi, Astrowa, Barwna, Begoniowa, Boguckiego, Czajki, Czyżyków, Dulkowa, Falowa, Frezjowa, Gwiaździsta, Herberta Zbigniewa, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kempingowa, Klimatyczna, Kolonijna, Krańcowa, Krylowa, Księżycowa, Kwiatowa, Lazurowa, Lewkoniowa, Mjr Łupaczko, Modrzejewskiej Heleny, Nadwiślańska, Narcyzowa, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Ppor. Podhoreckiego, Promienista, Przegalińska, Radosna, Rufowa, Sobieszowska, Słowików, Trałowa, Turystyczna, Tęczowa, Ukryta, Urwista, Uzdrowiskowa, Wieniecka, Wiosłowa, Wodna, Węgorzowa, Świbnieńska.

OLSZYNKA: Altanki, Bluszczowa, Bratki, Błońska, Dworkowa, Dzwonki, Fiołkowa, Goździkowa, Gęsia, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Majowa, Maki, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Osiedle, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Słonecznikowa, Stokrotki, Łanowa, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wąskotorowa /str. zach./, Wilgi, Wspólna, Wąskotorowa, Zagony, Zawodzie, Zielna, Zuchów, Żurawia, Żarnowiecka, Łęgi.

RUDNIKI: Benzynowa, Elbląska /od nr. 66 do końca parz. i od 79 do końca niep./, Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble.

ŚRÓDMIEŚCIE: 3 Maja, Aksamitna, Angielska Grobla, Augustyńskiego, Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Biskupia, Bogusławskiego, Bosmańska, Browarna, Brygidki, Chlebnica, Chmielna, Chłodna, Czopowa, Dobra, Doki, Dolna, Dolna Brama, Dominikański Plac, Dylinki, Dyrekcyjna, Dziana, Dziewanowskiego, Długa, Długa Grobla, Długi Targ, Długie Ogrody, Długie Pobrzeże, Elbląska /nr 42-64 i nr 53-73/, Elżbietańska, Fundacyjna, Garbary, Garncarska, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Gradowa, Grobla I, II, III, IV, Grodza Kamienna, Grodzka, Grząska, Głęboka, Górka, Heweliusza, Hucisko, Igielnicka, Jaglana, Jana z Kolna /od nr. 1 do nr. 30/, Jaracza, Jaskółcza, Jałmużnicza, Kaletnicza, Kamienna Grobla, Karmelicka, Karpia, Katarzynki, Kaznodziejska, Kieturakisa, Klesza, Kobzdeja, Kocurki, Korzenna, Kotwiczników, Kowalska, Kozia, Kołodziejska, Kramarska, Krosienka, Krosna, Krowia, Krowoderska, Królikarnia, Kupiecka, Kurkowa, Kurza, Kuśnierska, Kładki, Lastadia, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Lisia Grobla, Mariacka, Menonitów, Mieszczańska, Minogi, Mniszki, Mokra, Mostek, Motławska, Mydlarska, Młyńska, Na Piaskach, Na Stoku, Na Stępce, Nowe Ogrody, Nowomiejska, Obrońców Poczty Polskiej, Ogarna, Okopowa, Olejarna, Osiek, Owsiana, Ołowianka, Pachołów, Panieńska, Pańska, Piwna, Plac Księdza Zator-Przytockiego, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Pod Zrębem, Podbielańska, Podgarbary, Podkramarska, Podmurze, Podmłyńska, Podstyczna, Podwale Grodzkie, Podwale Przedmiejskie, Podwale Staromiejskie, Podzamcze, Polna, Powalna, Powroźnicza, Pożarnicza, Pończoszników, Profesorska, Przesmyk, Przyokopowa, Przędzalnicza, Pszenna, Radna, Rajska, Reduta Dzik, Reduta Miejska, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Reduta Żbik, Refektarska, Robotnicza, Rogaczewskiego, Rybackie Pobrzeże, Rybaki Dolne, Rybaki Górne, Rycerska, Rzeźnicka, Różana, Sadowa, Salwator, Sempołowskiej, Serdyńskiego, Sienna Grobla, Siennicka /nr ciągła od nr 1do nr 5 i od 30 do końca/, Sieroca, Skwer Czesława Niemena, Skwer im. Harcerzy Pol. w byłym Wolnym M., Solidarności Pl., Spadzista, Spichrzowa, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stary Dwór, Stolarska, Straganiarska, Strzelecka, Stągiewka, Stępkarska, Sukiennicza, Szafarnia, Szczygla, Szeroka, Szewska, Szklary, Szopy, Szpitalna, Szuwary, Słodowników, Słomiana, Tandeta, Targ Drzewny, Targ Rakowy, Targ Rybny, Targ Sienny, Targ Węglowy, Tartaczna, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, Toruńska, U Furty, Ustronie, Ułańska, Wapiennicza, Wartka, Warzywnicza, Wałowa, Wałowy Plac, Wały Jagiellońskie, Wały Piastowskie, Wełniarska, Węzeł Unii Europejskiej, Wielkie Młyny, Wierzbowa, Wiesława, Wiosny Ludów, Więcierze, Wodopój, Wróbla, Wspornikowa, Wygon, Węglarska, Za Murami, Nabłotna, Zamkowa, Zaroślak, Zaułek Św. Bartłomieja, Zaułek Zachariasza Zappio, Zawodników, Zawrotna, Zbytki, Zielona, Złotników, Śluza, Św. Barbary, Św. Ducha, Św. Piotra, Św. Trójcy, Świętojańska, Łagiewniki, Ławnicza, Łąkowa, Żabi Kruk, Żytnia.

ORUNIA – ŚW. WOJCIECH – LIPCE: Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Boczna, Brzegi, Cienista /nr 2-10A i nr 1-19/, Cmentarna, Daleka, Diamentowa, Dworcowa, Figowa, Głogowa, Gościnna, Grabowa, Granitowa, Gronowa, Głucha, Inspektorska, Trakt Św. Wojciecha, Jagodowa, Junacka, Kolonia Anielinki, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Koralowa, Krokusowa, Kątowa, Lipce, Madalińskiego /nr 1 i 1a/, Małomiejska, Mostowa, Nad Starą Radunią, Nakielska, Niegowo, Niegowska, Nowiny, Oruński Plac, Perłowa, Piaskowa, Po Schodkach, Podmiejska, Poleska, Przy Torze, Przybrzeżna, Przyjemna, Ptasia /nr 1-29 nieparz. i nr 2-22a parzyste/, Radunicka, Raduńska, Ramułta, Rejtana, Rubinowa, Rzeczna, Równa, Sandomierska, Serbska, Smoleńska, Smolna, Smętna, Starogardzka, Stroma, Szafirowa, Szkocka, Tomczaka Ryszarda, Turkusowa, Ubocze, Ukośna, Urocza, Wołyńska, Wschodnia, Wąwóz, Zamiejska /nr 1-28/, Zawiejska, Związkowa, Zawilcowi, Żabia, Żuławska.

CHEŁM z dzielnicą GDAŃSK POŁUDNIE: 11 Listopada, Baśniowa, 3 Brygady Szczerbca, I Brygady, Ametystowa, Anny Jagiellonki, Antczaka, Armii Krajowej, Augustowska, Bartnicza, Bergiela Konstantego, Barzychowskiej, Białostocka, Białowieska, Biegańskiego, Biernackiego, Bieszczadzka, Bitwy Pod Lenino, Borkowska, Borowskiego Michała, Borsucza, Bruskiego, Borowicza, Brylantowa, Brzoskwiniowa, Buczka, Cebertowicza, Cedrowa, Chałubińskiego, Ciechanowska, Cienista / nr 21- końca NP,10-30 P /, Cieszyńskiego, Cisowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Czermińskiego, Częstochowska, Czirenberga, Damroki, Darzlubska, Dąbrówki, Dokerów, Dominika, Dragana, Drużyn Strzeleckich, Dulin A Aleksandra, Dywizji Wołyńskiej, Działyńskiego, Elfów, Emilii Hojne, Fieldorfa Augusta Emila, Flisykowskiego Alfonsa, Gabrysiak Aleksandry, Garczyńska, Gorzowska, Goszyńska, Górnowicza, Grabowskiego, Gronostajowa, Guderskiego Konrada, Hausbrandta Stefana Prof., Hebanowskiego, Hirszfelda, Hokejowa, Huenefelda Andrzeja, Jabłoniowa, Jabłońskiego, Jarzębinowa, Jasieńska, Jaworowa, Jaworzniaków, Jeleniogórska, Jeziorowa, Kadmowa, Kaliska, Kampinoska, Karkonoska, Kartuska /246-434C P, /253-395NP/, Kielecka, Kłoczkowskiego Wacława, Knyszyńska, Kolarska, Kolorowa, Kopeckiego, Kryształowa, Koszalińska, Kraśnięta, Krzemowa, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Kurierów AK, Kuszników, Legendy, Leskiego Kazimierza, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lipowa, Lipowicza, Lotników Polskich, Lubelska, Lubowidzka, Lubuska, Łabędzia, Łańcucka, Łosia, Łowców, Łódzka, Łucznicza, Łużycka, Madalińskiego, Magnoliowa, Marii Ludwiki, Marzeń, Matecznikowa, Michonia, Milskiego, Miłosna, Muzyka Feliksa, Myśliwska /od nr 5 do nr 19a i od nr 10 do nr 18/, Narciarska, Nieborowska, Niepołomicka, Nowosądecka, Odrzańska, Ofiar Grudnia’ 70, Okulickiego, Olchowa, Olimpijska, Oliwkowa, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrołęcka, Ostrzycka, Pagórkowa, Pastelowa, Pienińska, Piłkarska, Piotrkowska, Platynowa, Płocka, Pohulanka, Pomyślna, Porębskiego Kazimierza, Postęp Kolonia, Potęgowska, Polnicy, Przebiśniegowa, Przemian, Przemyska, Przyjazna, Przyszłość Kolonia, Przytulna, Przywidzka, Ptasia /nr 30,30a/, Radomska, Reformacka, Rekowska, Remusa, Rogalińska, Rosiczki, Rozdrażewskiego, Rumla Zygmunta, Rycerza Blizbora, Rydygiera, Rysia, Rzączyńskiego, Sasankowa, Serdeczna, Sikorskiego, Słoneczna Dolina, Srebrna, Starogardzka od nr 22 do końca, Stężyca, Stoczniowców /cała/, Stolema, Straszyńska, Strzelców Karpackich, Studentów Kolonia, Suchanka, Sympatyczna, Szczęśliwa, Szczytników, Szermiercza, Szmaragdowa, Szocińskiego, Szymbarska, Szynszylowa, Świechockiego, Świętego Huberta, Świętokrzyska, Świrskiego Jerzego, Taneczna, Tarnowska, Tenisowa, Tilgnera Damazego, Topazowa, Turzycowa, Ujeścisko, Unruga Józefa, Uranowa, Warszawska, Wawelska, Wąsika, Wielkopolska, Wiewiórcza, Wieżycka, Więckowskiego, Wilanowska, Wiśniowa, Witosa, Włóczników, Worcella, Wronki Andrzeja bpa, Zakoniczyńska, Zamiejska /od nr 32 do nr 50 parz./, Zamojska, Zielonogórska, Zielony Stok, Złota, Zwierkowskiego Jerzego, Zwierzyniecka, Źródlana, Żołędziowa

WZGÓRZE MICKIEWICZA: Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Telimeny, Wojskiego, Zosi, Świtezianki.

SIEDLCE: Bema, Brukowa, Bystrzycka, Bądkowskiego, Ciasna, Drwęcka, Gierymskiego, Goszczyńskiego, Grota-Roweckiego Stefana, Jasna, Kartuska /od nr 4-244 parz. i od nr 7-251nieparz./, Kolonia Wyżyny, Kolonia Zręby, Kościelna, Kłopot, Legnicka, Łostowicka, Malczewskiego /od nr 2-36 i od nr 101-150/, Na Zboczu, Nad Jarem, Narewska, Nidzicka, Notecka, Nowolipie, Ogińskiego, Ojcowska, Pankiewicza, Paska, Pobiedzisko, Popradzka, Powstańców Warszawskich / 3-41 nieparz. i 1/2 /, Sanocka, Skarpowa, Skrajna, Sowińskiego, Sołecka, Starodworska, Struga, Szara, Tarasy, Wesoła, Wieniawskiego, Winnicka, Wyczółkowskiego, Zagrodowa, Zagórna, Zakopiańska, Zakosy.

ANIOŁKI: Al. Zwycięstwa /od 1 do 15 i od 33 do 45, 46, 50 i 59/, Chodowieckiego Daniela, Dantyszka Jana, Dąbrowskiego Henryka, Dębinki, Dębowa, Dr Michalaka Plac, Dziekuć-Maleja Łukasza, Fareinheita, Gen. Józefa Hallera /1-15 niep./, Giełguda Antoniego, Hoene-Wrońskiego Józefa, Kolejowa, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kopernika Mikołaja, Kozietulskiego Jana, Marszałka F. Focha, Orzeszkowej Elizy, Płowce, Poniatowskiego Józefa, Powstanców Warszawskich /od 12-46 parz./, Skłodowskiej-Curie Marii, Smoluchowskiego Mariana, Śniadeckich Braci, Świdnicka, Towarowa, Traugutta Ro /nr P, 1-29 nr niep. i od 2-14 parz./, Trubadurów, Tuwima Juliana, Wrocławska, Wronia, Zebrań Ludowych Plac, Żołnierska.

SUCHANINO: Bacewicz, Bacha, Beethovena, Cygańska Góra, Czajkowskiego, Kamieńskiego, Kurpińskiego, Liszta, Małcużyńskiego, Mozarta, Noskowskiego, Otwarta, Paderewskiego, Paganiniego, Powstańców Warszawskich /nr 49,51,53,66,68,70/, Schuberta, Schumana, Taborowa, Tylewskiego, Wagnera

oraz

PRUSZCZ GDAŃSKI

GMINA CEDRY WIELKIE

GMINA KOLBUDY

GMINA PRUSZCZ GDAŃSKI

GMINA PRZYWIDZ